Bukmacher Etoto

  • Bukmacher Etoto to firma działająca od dawna na polskim rynku zakładów
  • Etoto to legalny bukmacher w Polsce - firma w listopadzie 2014 r. otrzymała zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
  • Bukmacher Etoto promowany jest przez wiele znanych osób, m.in. Mateusza Borka
  • Kod bonusowy Etoto: MAKSYMALNYBONUS

Etoto to jeden z legalnie działających na polskim rynku bukmacherów. Jest to marka, która sukcesywnie buduje swą pozycję w branży. Bukmacher Etoto znany jest z ciekawych promocji i bonusów dla swych graczy, bogatej oferty oraz współpracy ze znanymi dziennikarzami czy gwiazdami sportu. Ma to zapewne spory wpływ na fakt, iż dostępne w sieci o Etoto opinie, są zazwyczaj pochlebne. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, co jest w stanie zaoferować swym klientom.

 

Kim jest bukmacher Etoto?

ETOTO Zakłady Bukmacherskie to spółka, która działa na polskim rynku od 2011 roku. Dnia 28 listopada 2014 roku uzyskała ona zezwolenie Ministerstwa Finansów o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Dzięki temu każdy z klientów tego bukmachera może mieć pewność, że działa on w pełni legalnie na terytorium Polski. Firma ta obecnie należy do jednych z najmniejszych na rynku, jednak stawia na rozwój w wielu dziedzinach, co przynosi jej wciąż nowych klientów. Bukmacher Etoto stara się nie ograniczać jedynie do oferty internetowej, albowiem sukcesywnie rozbudowuje swą sieć punktów stacjonarnych. Chcąc przyciągnąć do siebie wielu nowych użytkowników, Etoto nawiązało współpracę ze znanymi dziennikarzami i komentatorami sportowymi. Dzięki temu pod koniec 2018 roku twarzą Etoto zostali między innymi Michał Pol, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Mateusz Borek czy Tomasz Smokowski. Etoto mocno promuje się w sieci, gdzie na przełomie 2018 i 2019 roku uruchomiło chętnie oglądany i komentowany program na YouTube „Quiz Pod Napięciem”, w którym występują wspomniani dziennikarze. Etoto zakłady bukmacherskie to firma, która inwestuje także w polski sport. W przeciągu kilku lat była sponsorem takich zespołów jak Piast Gliwice, Polonia Warszawa czy też gali boksu: Polsat Boxing Night.

 

Sfera wizualna

Etoto bukmacher jest firmą, która dba o jakość i wygląd swej strony internetowej: etoto.pl. Prezentuje się ona dzięki temu niezwykle nowocześnie. Dominują tutaj przede wszystkim ciemne barwy: niebieska i granatowa, na tle których wszelkie zakładki, oferta są wyraziste, czytelne. Ponadto układ strony sprawia, że nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem pożądanych wydarzeń sportowych czy też informacji o firmie, ofercie. Główna witryna Etoto podzielona została na: zakłady bukmacherskie, zakłady live, promocje, aplikację mobilną oraz pomoc. Ponadto u dołu strony można znaleźć wyszczególnione pozycje z oferty, regulaminy, mapę punktów Etoto czy też informacje o firmie. Ciekawa przy okazji jest zakładka #GoleBuka, gdzie prezentowane są przykładowe zwycięskie kupony. Strona Etoto jest czytelna, funkcjonalna, działa niezwykle szybko, co jest z pewnością jednym z dużych plusów dla tego bukmachera.

 

Rejestracja konta w Etoto

rejestracja w etoto

Z usług bukmachera Etoto może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18. rok życia i mieszka na terytorium Polski. Konieczna jest do tego jednak rejestracja konta. Składa się ona z trzech etapów. Na samym początku konieczne jest wpisanie takich danych jak: imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres mailowy. Podczas drugiego etapu wymagane jest wybranie obywatelstwa, państwa urodzenia, wpisanie numeru pesel, typu dokumentu, jego serii i numeru, daty ważności. Istotne jest również wypełnienie danych o numer kontaktowy, adres zamieszkania. Ostatnim etapem jest uzupełnienie informacji o koncie: login użytkownika, hasło, wybór waluty, a także ustalenie limitu czasowego oraz pieniężnego na grę. Jeśli przy okazji posiada się kod bonusowy, Etoto umożliwia jego wpisanie w odpowiednim okienku przy rejestracji. Na sam koniec klikamy w czerwony przycisk „Utwórz Konto”. Na podany adres mailowy wysłany zostanie link aktywacyjny. Po jego kliknięciu należy swe konto uzupełnić o numer rachunku bankowego. Od tego momentu można w pełni legalnie i bez przeszkód korzystać z usług bukmachera Etoto.

 

Bukmacher Etoto – oferta

Stworzona przez bukmachera Etoto oferta składa się z wielu dyscyplin sportowych, przez co każdy klient ma szansę na znalezienie czegoś dla siebie. W katalogu bukmachera można znaleźć najpopularniejsze w naszym kraju dyscypliny sportowe jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej, boks, żużel, kolarstwo, futbol amerykański. To jednak nie wszystko, gdyż zainteresowane osoby mogą obstawiać wyniki w takich dyscyplinach jak: badminton, baseball, dart, futsal, futbol australijski i gaelicki, golf, hurling, krykiet, MMA, netball, rugby, siatkówka plażowa, snooker i bilard. Do tego dochodzą liczne sporty motorowe, lekkoatletyka. Oferta uzupełniona została o zakłady specjalne. Można dzięki nim obstawiać wydarzenia polityczne: wytypowanie premiera, prezydenta, jak i również zdarzenia związane z rozrywką: Eurowizja, nagrody filmowe.

Z oczywistych względów najwięcej zakładów bukmacherskich w Etoto dotyczy piłki nożnej. W ofercie tego bukmachera znajdują się zarówno najsilniejsze i najpopularniejsze europejskie ligi, jak i rozgrywki z innych kontynentów, puchary krajowe, europejskie, mecze oraz turnieje międzynarodowe. Z pewnością sporym atutem Etoto związanym z polską ligą jest fakt, że zainteresowane osoby mogą nie tylko obstawiać wyniki Ekstraklasy, lecz nawet i 4. klasy rozgrywkowej! Pod tym względem Etoto bukmacher wybija się na tle konkurencji.

W przypadku kursów bukmacher ten należy do jednych z najlepszych na rynku. Proponowane przez niego kursy są jednymi z najwyższych w branży. W szczególności jest to zauważalne w przypadku Premier League, Bundesligi czy La Ligi. Ponadto posiada on dosyć niskie marże na mecze siatkarskie czy też NBA. W sytuacji meczów dnia często bukmacher automatycznie podwyższa swe kursy. Zawierane zatem tu zakłady bukmacherskie mocno konkurują z ofertą gigantów rynkowych.

Sporym z pewnością plusem dla Etoto jest fakt, że mocno stawia na E-sport. Dzięki temu fani rozgrywek komputerowych mogą obstawiać wyniki międzynarodowych turniejów czy też rozgrywek azjatyckich. W ofercie Etoto znajduje się między innymi: CS: GO Esports Championship Series, Hearthstone World Championship, Rocket League Championship Series, Overwatch OWL, Dota 2 OGA Pit Minor, LoL European Masters, Starcraft 2 Afreeca World, CS: GO VulkanBet Invitational, Overwatch Contenders, Warcraft 3 Gold League, Starcraft 2 Alpha X Champions Cup.

 

Etoto – zakłady na żywo

Bukmacher Etoto nie zapomina przy okazji o zakładach na żywo. Każdego dnia można obstawiać i śledzić wiele wydarzeń na boiskach czy kortach tenisowych. Również i tutaj dostępnych jest wiele dyscyplin sportowych. W zależności od preferencji można ustawić widok wszystkich wydarzeń na stronie jak i podgląd wybranych spotkań. Bukmacher Etoto umieścił również na stronie kalendarz wydarzeń, dzięki czemu można sprawdzić, jakie i o której wydarzenia będą miały miejsce. Pomocny z pewnością jest tutaj dostęp do statystyk zarówno przedmeczowych jak i meczowych. Można dzięki temu sprawdzić, w jakiej formie są dani zawodnicy czy drużyny.

Na chwilę obecną brak niestety w Etoto transmisji spotkań na żywo, co powoli staje się standardem na rynku.

 

Centrum statystyk

Wspomniane wcześniej statystyki są niezwykle pomocne dla każdego początkującego czy bardziej doświadczonego gracza bukmacherskiego. Bez dwóch zdań sporym atutem w przypadku Etoto jest rozbudowane centrum statystyk. Jest ono dostępne w języku polskim. Znajduje się w nim blisko 30 dyscyplin sportowych. Każda z nich z kolei podzielona jest na poszczególne kraje, rodzaje rozgrywek. W przypadku piłki nożnej można sprawdzać całe ligi, konkretne drużyny, ich pozycje w tabeli na przestrzeni całego sezonu, najistotniejsze zdarzenia, kadrę piłkarzy, najlepszych strzelców. Statystki obejmują też porównanie ze sobą najbliższych rywali.

 

Etoto – aplikacja mobilna

aplikacja mobilna etoto

Specjalnie z myślą o tych, którzy nie spędzają tyle czasu przed komputerem czy laptopem, stworzona została przez bukmachera Etoto aplikacja mobilna. Posiada ona wiele ciekawych funkcji. Przede wszystkim jej użytkownicy mogą liczyć na wygodne logowanie odciskiem palca. Przy okazji w swej ofercie mobilnej ma bukmacher Etoto bonus powitalny czy promocje dostępne tylko dla użytkowników aplikacji. Etoto aplikacja mobilna umożliwia jeszcze szybsze wpłaty i wypłaty, gwarantuje szeroki wybór zakładów, jak i intuicyjność obsługi. Z pomocą takiego oprogramowania wygodna gra na smartfonie i tablecie jest możliwa praktycznie w każdym miejscu. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

 

Etoto – godziny otwarcia salonów

Jak już wspomnieliśmy na początku, Etoto zakłady bukmacherskie dostępne są również w punktach stacjonarnych. Ich liczba nie jest jednak imponująca, jak choćby w przypadku bukmachera Fortuna. Z początkiem 2019 roku bukmacher Etoto posiadał jedynie 7 punktów stacjonarnych. Znajdowały się one w takich miastach jak: Białystok, Kraków, Poznań, Raszyn, Rumia, Warszawa oraz Wólka Kosowska. Stworzone przez Etoto punkty stacjonarne są miejscami, w jakich można zetknąć się z tą samą ofertą zakładów, co na stronie internetowej. Niestety niemożliwe jest korzystanie w nich z posiadanych bonusów. Na stronie internetowej bukmachera umieszczona została specjalna wyszukiwarka, za pomocą której możesz odnaleźć dostępne salony, jak i również sprawdzić, jakie obowiązują w salonach Etoto godziny otwarcia. Różnią się one miedzy sobą, albowiem w stolicy wyznaczono takie godziny: poniedziałek 10:00 – 17:00, wtorek – sobota 9:00 – 19:00, niedziela 10:00 – 18:00, podczas gdy w Poznaniu jest to: poniedziałek 10:00 – 16:00, wtorek – sobota 9:00 – 20:00, niedziela 9:30 – 16:30. Dobrze jest zatem sprawdzić, jak posiadane przez Etoto punkty otwarte są w poszczególnych miastach.

 

Etoto – bonus powitalny i promocje

promocje u bukmachera etoto

Niewątpliwie interesujące będzie spojrzenie na to, jakie promocje i bonusy w swej ofercie ma bukmacher Etoto. Są to czynniki, które przyciągają całkiem sporo nowych graczy. Jak zatem wygląda przygotowany przez Etoto bonus oraz promocje? Otóż już na początek można liczyć na proponowany przez Etoto bonus powitalny. Otóż już za samą rejestrację konta u bukmachera można otrzymać freebet i to bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto. Dostępny w Etoto bonus na start składa się jednak z aż 4 etapów. Drugim z nich jest wpłata pieniędzy na konto i odebranie pokaźnego doładowania od depozytu. Za dokonanie drugiego depozytu również można zgarnąć pokaźny od Etoto bonus jak i kolejny freebet. Wszystko to sprawia, że w krótkim czasie można zyskać nawet kilkaset złotych doładowania oraz dwa darmowe zakłady!

To niejedyny dostępny w Etoto bonus. Bukmacher pomyślał również o stałych użytkownikach.  Ciekawy jest w katalogu Etoto bonus na weekend, kiedy to za postawienie kilku meczów za wybraną stawkę, otrzymuje się nagrodę pieniężną. Warto także obstawiać topowe wydarzenia z opcją otrzymania freebetu. Etoto zakłady bukmacherskie promując swą ofertę e-sportu, zapewniają graczom korzystny cashback z przegranych zakładów. Do tego dochodzą specjalne promocje związane z konkretnymi ligami czy wydarzeniami sportowymi. Bardzo dobrze jest przy okazji sprawdzić, w jakim miejscu oprócz bukmachera Etoto, kod bonusowy jest możliwy do otrzymania. Firma ta na co dzień współpracuje z różnymi serwisami, które proponują własne kody, które warto wpisać podczas rejestracji bądź też w specjalnym oknie na stronie bukmachera. Posiadany przez nas kod bonusowy, Etoto powinno automatycznie dopisać do konta.

Niestety w ofercie Etoto próżno szukać programu lojalnościowego bądź też systemu polecenia nowych graczy.

 

Płatności u bukmachera

W przypadku Etoto istotne są nie tylko zakłady bukmacherskie, lecz również i płatności, dzięki którym możliwa jest ich realizacja. Pod względem płatności u bukmachera są one całkiem zróżnicowane. Przede wszystkim można skorzystać z opcji Przelewy24 bądź Blik-u. Do tego dochodzą karty płatnicze i kredytowe Visa, MasterCard, system dotpay oraz portfele elektroniczne Skrill i Neteller. Jest zatem w czym wybierać. Wpłaty realizowane są zazwyczaj natychmiastowo, a bukmacher nie pobiera od graczy żadnych opłat czy prowizji. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł.

W przypadku wypłat realizowane są one wyłącznie na konto bankowe podane podczas procesu rejestracyjnego. Jest to wymóg zgodny z obowiązującym prawem. Bukmacher Etoto nie wprowadził minimalnej kwoty wypłaty, dlatego też można realizować zarówno małe jak i większe wypłaty. Czas przetwarzania uzależniony jest od banku. Wynosi zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni. Także i tutaj brak jakichkolwiek prowizji czy ukrytych opłat. Zarówno w przypadku wpłat jak i wypłat płatności realizowane są jedynie w złotówkach.

Kilka popularnych metod wpłat, niskie limity sprawiają, że Etoto pod względem płatności prezentuje się na całkiem dobrym poziomie.

 

Obsługa klienta

Z pewnością zakłady bukmacherskie w sieci wiążą się czasem z określonymi problemami technicznymi bądź też wątpliwościami ze strony graczy. Dlatego też niezwykle ważne jest to, w jaki sposób dany bukmacher podchodzi do obsługi klienta. Jak zatem wypada na tym polu Etoto? Otóż całkiem dobrze. Przede wszystkim każdy użytkownik może skorzystać u tego bukmachera z live czatu. Jest to pomoc świadczona w języku polskim, każdego dnia między 9:00 a 22:00. Obsługa czatu jest niezwykle prosta. Wystarczy jedynie wybrać rodzaj pytania, dzięki czemu można zostać szybko połączonym z danym działem. Do wyboru mamy tutaj: promocje, wpłaty, wypłaty, zakłady, punkty naziemne, bonus powitalny, rejestracja i weryfikacja, jak i inne. Na odpowiedź zwykle czeka się od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Pomoc można również uzyskać poprzez wysłanie maila na adres pomoc@etoto.pl. Niestety bukmacher Etoto nie przewidział pomocy telefonicznej.

Na całe szczęście rekompensuje to niezwykle rozwiniętym działem pomocy na stronie. Można tutaj znaleźć kilka zakładek jak: ABC: dowiedz się, jak rozpocząć grę w Etoto, jak korzystać z freebetów, czym są bonusy i jak z nich korzystać. Do tego dochodzi obszerny dział FAQ z listą najczęściej zadawanych pytań i udzielanych na nie odpowiedzi. Nie można również zapominać o aktywności Etoto na portalach społecznościowych, gdzie także można uzyskać pomoc. Z pewnością także ze względu na sprawną obsługę klienta, w sieci bukmacher Etoto opinie ze strony graczy otrzymuje przeważnie pozytywne.

 

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie Etoto to jeden z mniejszych bukmacherów na rynku, który jednak sukcesywnie zdobywa coraz lepszą pozycję i nowych klientów na rynku. Jest to firma, która w swej ofercie posiada wiele mniej lub bardziej popularnych dyscyplin sportowych. Całkiem korzystne kursy, zwłaszcza na specjalnie wybrane wydarzenia sprawiają, że szczególnie warto przyjrzeć się ofercie tego bukmachera. Do tego przygotowany przez Etoto kod bonusowy na początek jest jedną z najlepszych ofert powitalnych u polskich bukmacherów. Wszystko to sprawia, iż otrzymywane przez Etoto opinie, są w przeważającej większości pozytywne.

Rejestracja w Etoto