Bukmacher Betclic

  • Betclic to legalny bukmacher w Polsce, posiadający zezwolenie nr PS4.6831.11.2017 wydane 26 września 2018 r.
  • siedziba firmy BEM Operations Limited mieści się na Malcie, a w Polsce działa ona za pośrednictwem przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu
  • bukmacher Betclic ma potencjał by zostać jednym z największych legalnych bukmacherów w Polsce!
  • Kod promocyjny Betclic: MAKSYMALNYBONUS
Czy bukmacher Betclic jest legalny?

Tak, Betclic to bukmacher legalny w Polsce. Spółka BEM Operations Limited do której należy marka Betclic posiada zezwolenie wydane przez Ministra Finansów w Polsce – nr zezwolenia: PS4.6831.11.2017, data wydania: 26 września 2018 r. Zezwolenie wydawane jest na okres 6 lat po czym może zostać odnowione.

Jaki bonus powitalny oferuje Betclic?

Zakładając konto gracza w Betclic można liczyć na bonus w postaci Cashbacku w wysokości do 200 zł. Cashback oznacza zwrot pieniędzy w przypadku zanotowania przegranej w pierwszym obstawionym kuponie.

Czy Beclic oferuje jakieś dodatkowe bonusy?

Tak, bukmacher Betclic oferuje liczne bonusy i promocje dla wszystkich swoich klientów, nie tylko dla nowych graczy. Więcej informacji na temat bonusów bukmachera Betclic oraz innych legalnych firm bukmacherskich działających w Polsce znajdziesz na naszej stronie.

Czy zakłady na żywo znajdują się w ofercie Betclic?

Oczywiście, posiadając konto gracza w Betclic można wnosić zakłady także na zdarzenia które już trwają. Bukmacher Betclic w swojej ofercie posiada wiele zdarzeń dostępnych w trybie Live i są one specjalnie oznaczone w ofercie, aby bez problemu można było je rozpoznać. Wszystkie zdarzenia dostępne do obstawiania na żywo znaleźć można również w zakłace Na żywo.

Bukmacher Betclic to marka hazardowa od BEM Operations Limited, która jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na naszym kontynencie. Z pewnością jest ona także kojarzona w naszym kraju, gdyż przez lata proponowała Polakom zakłady bukmacherskie w sieci. Po kilku zmianach prawnych Betclic Polska powraca jednak do naszego kraju, lecz tym razem jako legalny bukmacher. W związku z tym, że coraz więcej osób zastanawia się nad wyborem tego bukmachera, postanowiliśmy sprawdzić, co jest w stanie zaoferować klientom, jak i również, jakie Betclic opinie ma wśród klientów.

 

Kim jest bukmacher Betclic?

Betclic bukmacher to marka, za której powstanie i prowadzenie odpowiada firma BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie. Jako Betclic Polska posiada swą siedzibę we Wrocławiu poprzez Gaming in Poland Sp. z o.o. Po raz pierwszy bukmacher Betclic pojawił się w Polsce w 2007 roku i przez około 10 lat oferował swym klientom zakłady bukmacherskie w sieci. Zgodnie z panującym prawem czynił to jednak nielegalnie, gdyż nie posiadał stosownej licencji Ministerstwa Finansów. Po zaostrzeniu przepisów firma Betclic zakłady bukmacherskie wycofała się z polskiego rynku. Po 2 latach jednak powróciła do Polski, lecz tym razem już jako legalny bukmacher, który odprowadza podatki w naszym kraju. Zezwolenie PS4.6831.11.2017 z września 2018 roku sprawia, że bukmacher Betclic może świadczyć w pełni legalnie zakłady bukmacherskie w internecie. Jego serwis internetowy wystartował w lipcu 2019 roku. Wraz z powrotem na rynek Betclic mocno zaangażował się w promocję swej marki. Czyni to zarówno poprzez liczne media, jak i sponsoring. Obecnie bukmacher Betclic jest sponsorem głównym klubu piłkarskiego Piast Gliwice, sponsorem strategicznym klubu Ruch Chorzów, a także oficjalnym sponsorem gal FAME MMA i oficjalnym partnerem UFC. Wcześniej bukmacher sponsorował też m.in. reprezentację Polski w piłce siatkowej czy klub piłkarski Lechię Gdańsk.

 

Sfera wizualna

Oficjalny serwis internetowy firmy Betclic Polska pod adresem https://www.betclic.pl wystartował z początkiem lipca 2019 roku. Strona tego bukmachera dla polskich klientów jest dosyć podobna do oficjalnego angielskiego serwisu, aczkolwiek z chwilą uruchomienia była nieco okrojona z niektórych funkcji i zakładek. Przede wszystkim Betclic Online cechuje się połączeniem bieli oraz czerwieni. Choć nie jest to polski bukmacher, to jednak przybrał nieco nasze patriotyczne barwy. Można tutaj znaleźć trzy główne działy: zakłady sportowe, sekcję Betclic na żywo oraz dostępne promocje. Na stronie można ponadto sprawdzić popularne i nadchodzące wydarzenia. Z lewej strony znajduje się katalog ze wszystkimi dyscyplinami w ofercie podzielonymi na podkategorie. U dołu zaś strony można znaleźć informacje o licencji, regulaminy, kod promocyjny Betclic. Naszym zdaniem główny serwis internetowy Betclic prezentuje się całkiem dobrze, choć brakuje tu kilku istotnych opcji, jak choćby ikony czatu na żywo.

 

Rejestracja u bukmachera

Na chwilę obecną firma Betclic zakłady bukmacherskie dostępna jest w Polsce dla klientów jedynie drogą internetową. W takim wypadku możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich otrzymują tylko te osoby, które założą konto u tego bukmachera. Rejestracja dostępna jest dla pełnoletnich osób mieszkających w Polsce. Na stronie można znaleźć formularz rejestracyjny. Należy w nim podać wszystkie niezbędne dane osobowe. Betclic bukmacher wymagać zatem będzie od nas wpisania w formularzu imienia i nazwiska, numeru PESEL i telefonu komórkowego, adresu zamieszkania, daty urodzenia, jak i również adresu mailowego, nazwy użytkownika, hasła. Dodatkowym zabezpieczeniem konta będzie pytanie bezpieczeństwa. Po wstępnej aktywacji konta zyskuje się konto tymczasowe jednak bez możliwości wypłat z konta. Konieczne zatem będzie podesłanie firmie Betclic skanu swego dokumentu osobistego. Już podczas zakładania konta można otrzymać przygotowany przez Betclic bonus dla nowych graczy. Jego wartość może ulec zmianie, jeśli wpiszemy w Betclic kod promocyjny. Tego rodzaju kod promocyjny Betclic jest w stanie zapisać na konto gracza pod postacią darmowego zakładu czy doładowania konta określoną sumą PLN.

 

Bukmacher Betclic – oferta

Nie da się ukryć, że przygotowana przez Betclic oferta na zakłady przedmeczowe jest jedną z najlepszych wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Aktualnie obowiązująca oferta Betclic to ponad 30 kategorii do wyboru. Można dzięki temu liczyć tutaj na wiele popularnych i najchętniej wybieranych dyscyplin sportowych jak: piłkę nożna, tenisa, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, żużel. Są one jednak uzupełniane o mniej lub bardziej niszowe sporty, zwłaszcza sporty walki, motorowe, rzutki, baseball, golf czy też badminton. Cyklicznie oferta Betclic uzupełniana jest o zakłady specjalne, gdzie można obstawiać krajowe i zagraniczne wybory parlamentarne, prezydenckie, ważne wydarzenia społeczne i związane z rozrywką. W przypadku firmy zakłady bukmacherskie Betclic można również obstawiać mecze e-sportowe, gdzie na klientów czekają mecze rozgrywane w ramach Counter Strike: GO, League of Legends, jak i również Overwatch. Oczywiście najwięcej zakładów sportowych w ofercie Betclic związanych jest z piłką nożną. Można tutaj znaleźć zarówno rozgrywki krajowe, europejskie, jak i z innych kontynentów. W przypadku rodzimej piłki klienci mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na mecze do 3. ligi. Przygotowana przez Betclic oferta ma jednak jeden wysoce zauważalny minus, nieodciągnięcie, którym jest brak sportów wirtualnych. Cieszą się one bowiem w Polsce coraz większym powodzeniem, więc zapewne będą oczekiwane przez klientów.

Przygotowana przez Betclic oferta kursowa również stoi na bardzo dobrym poziomie. Ten zagraniczny bukmacher proponuje polskim klientom jedne z najlepszych kursów na rynku. Dzięki temu można tutaj liczyć w razie szczęśliwego trafu na nieco wyższe wygrane niż gwarantują inni polscy bukmacherzy.

 

Betclic na żywo

betclic tv

Proponowane przez Betclic zakłady bukmacherskie to nie tylko oferta przedmeczowa, lecz również i na żywo. Jest to dopiero rozwijana przez tego bukmachera sekcja, dlatego obecnie nie znajdziemy w niej zbyt dużo spotkań do wyboru. Ich ilość jest przy okazji uzależniona od pory roku, sezonu czy nawet dnia. Można tutaj również liczyć na wybór zakładów związanych z mniej lub bardziej popularnymi dyscyplinami sportowymi. Klienci mogą liczyć w Betclic na żywo na wizualizacje wydarzeń boiskowych, wyniki na żywo, dostęp do statystyk przedmeczowych, jak i zbieranych w trakcie samego meczu. Ogromnym jednak atutem marki Betclic jest bardzo rozbudowana oferta transmisji na żywo. Zalogowani klienci, którzy obstawiają kupony u bukmachera, zyskują dostęp do transmisji meczów z boisk belgijskich, holenderskich, niemieckich, włoskich, angielskich, meczów Copa America, NBA, piłki ręcznej czy też siatkówki. Bukmacher Betclic proponuje nam zatem największy wybór transmisji na rynku.

 

Betclic mobile

Idąc z duchem czasów oraz podążając za aktualnymi trendami, Betclic bukmacher przygotował też coś dla tych osób, które cenią sobie obstawianie zakładów poprzez urządzenia mobilne. Dla każdego posiadacza smartfona z systemem iOS lub Android przygotowana została w pełni darmowa aplikacja Betclic. Tego rodzaju oprogramowanie Betclic Mobile jest po prostu przeniesieniem oferty ze strony internetowej na ekrany urządzeń mobilnych. Stworzona przez Betclic aplikacja zapewnia dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo. Ponadto aplikacja Betclic to również codziennie podwyższone kursy, szybki dostęp do aktualnych lub minionych kuponów, opcja wpłaty i wypłaty prosto z telefonu, jak i również ekskluzywne oferty. Użytkownicy mogą liczyć także na niezwykle pomocne powiadomienia push związane z meczami oraz kuponami. Ponadto można skorzystać z wersji mobilnej strony na przeglądarkach mobilnych, przez co nie jest konieczne instalowanie samej aplikacji.

 

Betclic – bonus dla każdego gracza

Betclic - bonus powitalny

Sprawdziliśmy przy okazji również to, co najbardziej interesuje wielu graczy, a mianowicie, jakie to promocje oraz bonus Betclic ma w swej ofercie. Już na sam początek informujemy o tym najistotniejszym, czyli to, jak wygląda przygotowany przez Betclic bonus dla nowych graczy. Jest to aktualnie oferta typu Betclic Cashback, gdzie bukmacher w przypadku przegranego przez nas pierwszego kuponu jest w stanie zwrócić nawet do kilkuset złotych. Dzięki temu na start zbytnio nie ryzykujemy utraty mniejszych czy większych pieniędzy. Warto wykorzystać przy okazji obowiązujący w Betclic kod promocyjny. Jest to specjalna okazja do tego, aby kod promocyjny Betclic mógł dopisać do konta gracza wraz z klasycznym bonusem powitalnym.

Cieszy nas również fakt, iż firma zakłady bukmacherskie Betclic przygotowała także promocje obejmujące wszystkich klientów. W szczególności bardzo interesująca wydaje się opcja Multi+. Jest to dosyć powszechna akcja związana z kuponami akumulacyjnymi. Im więcej będziemy mieć zdarzeń na pojedynczym kuponie, tym bukmacher Betclic zapewni nam większy procentowy dodatek od wygranej. Jest to o tyle istotne, iż przy 13 zdarzeniach można liczyć nawet na +50%, co jest zawrotną wartością. Pod tym względem bukmacher Betclic znacząco wybija się na rynku. Warto przy okazji sprawdzać czasowe promocje, które pojawiają się na stronie Betclic.

 

Bukmacher Betclic – płatności

Jeśli założymy konto w firmie Betclic Zakłady Bukmacherskie, to koniecznym warunkiem do obstawiania kuponów jest zasilenie swego konta. Na chwilę obecną w Betclic wpłata środków pieniężnych możliwa jest za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego, kart kredytowych lub debetowych Visa, MasterCard, jak i również systemu płatności Przelewy24. Każde zasilenie konta odbywa się w ciągu kilku, kilkunastu sekund, jest w pełni darmowe, jak i również możliwe od kwoty 1 PLN (karty wymagają jednak kwoty co najmniej 30 PLN). Z kolei w Betclic wypłaty możliwe są jedynie na podane konto bankowe. Można zlecić je bezpośrednio do banku, jak i również poprzez system Przelewy24. Również i w tym wypadku można wypłacać pieniądze od sumy 1 PLN. Mamy nadzieję, że firma Betclic zakłady bukmacherskie w przyszłości wprowadzi również system szybkich przelewów.

 

Obsługa klienta u bukmachera

Każdy klient tego bukmachera w sytuacji problemów technicznych czy też pytań oraz wątpliwości może skorzystać z opcji kontaktu z pracownikami firmy. Przygotowane przez Betclic Biuro Obsługi Klienta czynne jest każdego dnia w wybranych przez bukmachera godzinach. Użytkownicy serwisu mogą przede wszystkim skorzystać z czatu na żywo. Niestety nie znajduje się on na głównej stronie, dlatego należy go szukać dopiero w zakładce związanej z logowaniem. Live czat pozwala na najszybsze połączenie się z konsultantem firmy. Można jednak skorzystać także z opcji napisania maila do bukmachera Betclic na adres kontakt@betclic.pl. Strona internetowa Betclic online zawiera także dział FAQ, w którym to można nieco dowiedzieć się o rejestracji, logowaniu, koncie gracza, dokumentach, płatnościach, zakładach czy też bonusach.

 

Podsumowanie

Betclic zakłady bukmacherskie to firma, która udanie powróciła do Polski jako legalny bukmacher. Przede wszystkim pozytywnie zaskakuje ona bogatą ofertą zakładów przedmeczowych, atrakcyjnymi kursami, jak i również niezwykle obszerną listą transmisji TV. Nie oznacza to jednak, iż bukmacher Betclic nie ma przed sobą jeszcze kilku rzeczy do nadrobienia. W szczególności do poprawy naszym zdaniem jest strona internetowa, obsługa klienta, sekcja z zakładami na żywo, wprowadzenie szybkich wypłat, jak i również sportów wirtualnych. Znalezione przez nas o Betclic opinie w sieci zdają się potwierdzać nasze spostrzeżenia.

Rejestracja w Betclic