Bukmacher Betfan

  • Bukmacher Betfan to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku zakładów
  • Betfan to legalny bukmacher w Polsce - otrzymał zezwolenie nr PS4.6831.3.2018 29 października 2018 r.
  • Betfan oferuje wyjątkowo wysoki pakiet powitalny dla nowych graczy
  • Kod promocyjny Betfan: MAKSYMALNYBONUS

Bukmacher Betfan to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Swą ofertę internetową zaprezentował graczom w kwietniu 2019 roku. Jego hasłem reklamowym jest: Nie grasz. Nie wygrasz! Choć jest to nowa firma, to jednak stara się zachęcić klientów atrakcyjnymi bonusami i promocjami, jak i całkiem bogatą ofertą. Postanowiliśmy się zatem bliżej przyjrzeć temu, co jest w stanie zaoferować polskim klientom ten nowy bukmacher.

 

Kim jest bukmacher Betfan?

Betfan Sp. z o.o. jest firmą, która zezwolenie PS4.6831.3.2018 na prowadzenie działalności bukmacherskiej w sieci otrzymała ze strony Ministerstwa Finansów dnia 29 października 2018 roku. Dzięki temu Betfan działa w Polsce jako legalny bukmacher. Z ofertą internetową czekał jednak pół roku, gdyż strona internetowa tej marki wystartowała dopiero w kwietniu 2019. Od tego czasu rozpoczął mocną kampanię reklamową, która ma przekonać zainteresowanych do skorzystania z jego oferty. Betfan bukmacher chwali się przy tym, że jest posiadaczem rekordu Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online. Udało mu się ją uzyskać ze strony Ministerstwa Finansów w ciągu zaledwie 6 miesięcy od zgłoszenia. Z racji młodego stażu nie możemy nic napisać o sponsoringu tej marki, jednak zapewne będzie ona podążać śladem innych bukmacherów na polskim rynku i być może stanie się niedługo sponsorem drużyny sportowej czy zawodów.

 

Sfera wizualna

Betfan bukmacher mocno stawia na sferę wizualną. Na samym początku wita nas jego strona startowa, która prezentuje się niczym widok z najlepszego piłkarskiego stadionu na świecie. Witryna ta dzieli się na takie zakładki jak sport, live, esport, rozrywka. Po kliknięciu na sport przenoszeni jesteśmy do świata zakładów bukmacherskich. Strona od razu prezentuje się niezwykle schludnie i przejrzyście. Bez dwóch zdań sprawia wrażenie nowoczesnej i perfekcyjnie wykonanej. Prezentowane są tutaj na pierwszym planie w formie dużych banerów reklamy najnowszych promocji. Betfan postawił u siebie na połączenie bieli i zieleni, przez co strona jest bardzo czytelna, a przy tym łatwa w nawigacji. Dział sportowy dzieli się także na ofertę, promocje, statystyki, newsy, płatności oraz pomoc. Strefa fana to polecane wydarzenia zarówno na zakłady przedmeczowe jak i toczone na żywo. U dołu strony można z kolei znaleźć dział FAQ, regulaminy, informacje o firmie, jak i dane kontaktowe. Nie mamy wątpliwości, że strona bukmachera Betfan jest jednym z jego atutów.

 

Rejestracja u bukmachera

Oczywiście u bukmachera Betfan konto założyć może każda osoba, która ukończyła 18. rok życia. Proces rejestracyjny składa się z dwóch głównych etapów. Na samym początku konieczne jest podanie adresu mailowego, indywidualnego hasła, jak i również numeru telefonu. Po akceptacji regulaminu przechodzimy do drugiego etapu. Tutaj konieczne jest podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL. Tutaj możemy również wpisać w formularzu rejestracyjnym Betfan kod promocyjny, dzięki któremu można skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej. Dzięki temu przyznany zostanie nam przez firmę Betfan bonus na start, którego wysokość uzależniona będzie od aktualnej promocji. Warto pamiętać, że taki kod promocyjny Betfan udostępnia w ramach konkursów czy przez swych partnerów internetowych. Po spełnieniu wszystkich warunków na naszego maila przyjdzie link aktywacyjny. Po jego kliknięciu możemy korzystać ze swego konta u bukmachera Betfan. Aby wypłacić środki należy zweryfikować dokumenty. Dlatego też konieczne jest przesłanie firmie skanu swego dokumentu tożsamości jak i aktualne zdjęcie twarzy.

 

Betfan – oferta bukmachera

Z pewnością sporym atutem, dzięki któremu już teraz Betfan opinie ma całkiem pozytywne jest jego oferta. Posiada on ponad 30 dyscyplin do wyboru. Sprawia to, że każdy ma szansę znalezienia czegoś dla siebie. Dostępna jest tutaj między innymi piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, baseball, boks. Do tego dochodzi bowls, darts, futbol australijski, futbol amerykański, futsal, golf, kolarstwo, krykiet, MMA, squash, szachy czy też żeglarstwo. Jak zapewnia bukmacher Betfan, klienci mogą tu liczyć na co najmniej 1,5 miliona zdarzeń każdego miesiąca! Na stronie z pewnością pomocne są szybkie linki, gdzie można od razu znaleźć najpopularniejsze wydarzenia.

Betfan bukmacher stawia przy tym na zakłady związane z e-sportem. Zainteresowane osoby mogą znaleźć tutaj takie gry komputerowe jak Call of Duty, Counter Strike, Dota, League of Legends, StarCraft. Betfan stawia na popularne rozgrywki międzynarodowe, które cieszą się sporym zainteresowaniem fanów.

Przygotowane przez Betfan zakłady bukmacherskie to również rozrywka. W tej dziedzinie bukmacher ten jest zapewne liderem na polskim rynku. Można u niego znaleźć przeszło 100 tematów zakładów do wyboru. Dotyczą one takich sfer jak: media, polityka, show biznes, ekonomia, wokół sportu, pogoda. Z pewnością to niezwykle interesująca sekcja, gdyż można w niej obstawiać wydarzenia, o których wiele się mówi. Zainteresowane osoby mogą zatem obstawić, która organizacja jako pierwsza wyśle człowieka na Marsa, kto otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla, kto wygra wybory parlamentarne, prezydenckie. Betfan daje jednak znacznie więcej okazji do niecodziennych zakładów. Możemy wybrać nowego Bonda, Batmana, samochód roku, obstawiać kursy walut, jak i nawet typować ilość opadów czy średnią temperaturę w miastach, regionach! Warto zainteresować się zakładami wokół sportu, kiedy to można obstawić nowe kluby dla piłkarzy, trenerów, królów strzelców, wydarzenia związane z eliminacjami do mundialu czy ME.

 

Zakłady na żywo

Firma Betfan zakłady bukmacherskie proponuje swym klientom również zakłady na żywo. Dział ten zawiera sporo spotkań, które toczą się aktualnie wraz z możliwością zawierania związanych z nimi zakładów. Możemy tutaj znaleźć zarówno popularne dyscypliny, jak i również kręgle, rugby, futsal czy też e-sport. W ofercie znajdują się zakłady główne, typu poniżej lub powyżej, indywidualne, hadnicap, parzyste i nieparzyste, dokładny wynik, jak i szybkie zakłady. Sam dział dzieli się na pełną ofertę, multi, strefę fana oraz kalendarz. Pomocne jest także centrum statystyk, dzięki któremu można poznać szczegółowe dane dotyczące zespołów, zawodników. Na chwilę obecną brak jednak w ofercie transmisji TV.

 

Betfan mobilnie

Bukmacher Betfan udostępnia swoim graczom profesjonalną aplikację przeznaczoną na urządzenia mobilne wielu producentów. Aplikację pobrać można na systemy: Android, iOS, a także na urządzenia marki Huawei. Ponadto Betfan posiada responsywną stronę internetową, którą bez trudu można otworzyć na mobilnych przeglądarkach, a więc nawet bez instalowania dedykowanej aplikacji.

 

Betfan – bonus powitalny i promocje

Jako nowa firma na rynku bukmacher Betfan musi usilnie zabiegać o klientów. Dlatego też wiele osób może zaciekawić przygotowany przez Betfan bonus na start. Jest to klasyczny bonus od depozytu, który tutaj składa się nawet z kilku etapów. Klienci tego bukmachera mogą dzięki specjalnym warunkom promocyjnym zdobyć nawet i kilka tysięcy złotych. Poprzez taki bonus Betfan ma jedną z najciekawszych i najbardziej korzystnych ofert na polskim rynku bukmacherskim. Warto oczywiście dokładnie sprawdzić warunki promocyjne przed skorzystaniem z bonusu. Jak już wspomnieliśmy, jeśli chcemy mieć na swym koncie taki bonus, Betfan umożliwia nam wpisanie kodu promocyjnego w czasie rejestracji.

Już teraz firma ta nawiązała współpracę z wieloma portalami tematycznymi. Można dzięki temu zdobyć do Betfan kod promocyjny, który zostanie następnie zrealizowany jako specjalny bonus. Taki kod promocyjny Betfan może nam przyznać pod postacią doładowania pieniężnego bądź też darmowego zakładu. Wszystko uzależnione jest od warunków promocyjnych.

 

Metody płatności

Firma zakłady bukmacherskie Betfan proponuje swym klientom szybkie i bezpieczne metody płatności. Jeżeli chcemy dokonać wpłaty na konto możemy skorzystać np. z systemu szybkich przelewów Przelewy24. Dostępne są w nim liczne instytucje bankowe, przez co istnieje spora szansa, iż na liście znajduje się bank w którym posiadamy rachunek. Wpłaty realizowane są natychmiastowo, a przy tym bukmacher nie pobiera od graczy żadnych prowizji czy dodatkowych opłat. Wpłatę można wykonać także poprzez BLIK, karty płatnicze (VISA/MasterCard) oraz Revolut.

Jeśli chcemy dokonać wypłaty pieniędzy, to możliwa jest ona wyłącznie na podane przez nas konto bankowe. Jak chwali się sam bukmacher, nawet ponad 97 procent wypłat realizowanych jest w czasie do 15 minut. Aż 19 banków z listy bukmachera gwarantuje szybkie zaksięgowanie kwoty. Ich pełną listę można znaleźć na stronie bukmachera. Tego typu transakcje realizowane są przez 7 dni w tygodniu od godziny 07:00 do 23:00. Minimalna kwota wypłaty wynosi złotówkę, bez dodatkowych opłat czy prowizji.

 

Obsługa klienta

Nie da się ukryć, że kolejnym z atutów tego bukmachera jest jego sprawna obsługa klienta. Biuro Obsługi Gracza Betfan czynne jest codziennie między 9:00 a 23:00, dzięki czemu można liczyć na pomoc o kilku porach dnia. Każdy z klientów może skorzystać z trzech form kontaktu: live czatu, maila oraz obsługi telefonicznej. Chat dostępny jest w prawym dolnym rogu ekranu. Po kliknięciu w ikonę czas oczekiwania na konsultanta wynosi jedynie kilka, kilkanaście sekund. Można od razu wpisać wiadomość i rozpocząć rozmowę. Kontakt mailowy dostępny jest pod adresem bog@betfan.pl. Dla wielu osób pomocna może być infolinia: +48 22 125 50 50. Jest to o tyle istotne, gdyż zakłady bukmacherskie Betfan należą do wąskiego grona bukmacherów oferujących pomoc telefoniczną. Na stronie można również znaleźć obszerny dział FAQ, który dotyczy takich spraw: jak zacząć?, promocje, rodzaje kuponów, oznaczenia do zakładów, płatności, pozostałe informacje. Warto również wiedzieć, że Betfan bukmacher aktywny jest także w mediach społecznościowych.

 

Podsumowanie

Choć firma Betfan Sp. z o.o. to dopiero nowy legalny bukmacher na polskim rynku, który działa od kwietnia 2019 roku, to jednak szybko zdobywa sobie nowych fanów. Przede wszystkim firma Betfan opinie ma dobre ze względu na bardzo szeroką ofertę zakładów, w tym także specjalnych, jak i również promocje dla nowych czy aktualnych graczy. Do tego dochodzi sprawna obsługa klienta, szybkie płatności czy dostępność mobilna. Nie mamy wątpliwości, iż o tym bukmacherze będzie jeszcze głośno w branży.

Rejestracja w Betfan