BetClic, NobleBet i eWinner – trzech nowych bukmacherów na polskim rynku

W ciągu ostatnich kliku miesięcy na polskim rynku pojawiły się aż 3 nowe firmy bukmacherskie – BetClic, NobleBet oraz eWinner. Co to za bukmacherzy? Sprawdźmy!

  1. BetClic – ten bukmacher znany jest zapewne wszystkim osobom, które od dawna interesują się zakładami bukmacherskimi. Marka BetClic pojawiła się bowiem na polskim rynku już ponad 10 lat temu, a w 2009 roku bukmacher został nawet sponsorem Lecha Poznań. Współpraca ta nie trwała jednak długo, gdyż nowa ustawa hazardowa, która weszła w życie w styczniu 2010 r. spowodowała, że Lech zmuszony był do zerwania tej współpracy. 26 września 2018 r. firma BEM Operations Limited będąca właścicielem marki BetClic otrzymała zezwolenie na działalność w Polsce. Bukmacher rozpoczął przyjmowanie zakładów 1 lipca 2019 r. Co ciekawe, jest to jak na razie jedyny legalny bukmacher, którego siedziba znajdują się poza terytorium Polski (na Malcie).
  2. NobleBet – marka NobleBet należy do spółki Polski Bukmacher Sp. z o.o. Wnosić zakłady w NobleBet można od września tego roku, natomiast zezwolenie firma otrzymała 3 stycznia 2019 r. Jest to stosunkowo młody bukmacher, a więc nie wiele jeszcze da się na jego temat powiedzieć, jednak od początku stara się on kreować na firmę eksluzywną. Bukmacher NobleBet nawiązał współpracę ze Śląskiem Wrocław, a także oferuje specjalną ofertę bonusową dla kibiców wrocławskiego klubu.
  3. eWinner – to jak dotychczas najkrócej działający legalny bukmacher w Polsce. eWinner przyjmuje zakłady od końcówki września tego roku, podczas gdy zezwolenie otrzymał niemal rok wcześniej (30 października 2018 r.). Potrzeba więc jeszcze czasu by móc wyrobić sobie opinię o tym bukmacherze.